O Figloklubach


The Dome Beach Hotel

(Cypr, Larnaka)

Standard: 5
Wyżywienie: All inclusive

Sprawdź ceny i terminy

Ekskluzywny, wyremontowany w 2015 roku hotel, położony w odległości około 3 km od centrum miejscowości Ayia Napa, przy niewielkim piaszczystym cyplu. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, bary i restauracje. Ponadto w odległości około 5 km znajduje się popularny park wodny Water World. Obiekt usytuowany bezpośrednio przy pięknych, piaszczystych plażach.

Komfortowy hotel o eleganckich wnętrzach. Lokalizacja w zacisznej zatoce tuż przy własnej plaży. Bogaty program All Inclusive, świetny serwis, szeroki wybór atrakcji, a także animacje prowadzone w Figloklubie sprawiają, że jest to idealne miejsce na rodzinne wakacje!lista

Opinie rodziców

2018-07-26 20:18:31, domi.klos

Super prowadzone zajęcia przez Panią Olę i Pana Mateusza. Córka po powrocie bez przerwy mówi o Pani Oli i za nią tęskni. Płakała gdy wakacje dobiegły końca ponieważ musiała się pożegnać z Figloklubem. Pani Ola i Pan Mateusz stają na wysokości zadania i tak urozmaicają dzieciom czas że nikt nie ma czasu na nudę. Myslę , że cała rodzina będzie tęsknić, nie tylko córka:)

2017-08-04 06:51:07, creeper

Ciekawie prowadzone zajęcia przez Animatorów - Sebastiana i Konrada, dzieci cały czas się bawią i chętnie uczestniczą w zajęciach. Chłopaki mają mnóstwo pomysłów aby dzieci się nie nudziły i były zainteresowane zabawą. Sebastian i Konrad prowadzą również super wieczór dla dzieci w formie MiniDisco. Polecam, pierwszy raz spotkaliśmy takich fajnych Animatorów i tak mocno zaangażowanych. Pozdrowienia od Bartka i Mai.

2017-08-04 06:46:07, creeper

Ciekawie prowadzone zajęcia przez Animatorów - Sebastiana i Konrada, dzieci cały czas się bawią i chętnie uczestniczą w zajęciach. Chłopaki mają mnóstwo pomysłów aby dzieci się nie nudziły i były zainteresowane zabawą. Sebastian i Konrad prowadzą również super wieczór dla dzieci w formie MiniDisco. Polecam, pierwszy raz spotkaliśmy takich fajnych Animatorów i tak mocno zaangażowanych.

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.