O Figloklubach


Club Conte di Cabrera

(Włochy, Sycylia)

Standard: 4
Wyżywienie: All inclusive

Sprawdź ceny i terminy

Hotel położony w południowo-wschodniej części wyspy w zatoce Maganuco, na rozległym terenie. Resort składa się z 3 trzypiętrowych budynków otoczonych bujnym śródziemnomorskim ogrodem, który oddziela także hotel od plaży. Ok. 2 km do centrum miasteczka Pozzallo, gdzie znajdują się nieliczne bary, restauracje, sklepy. Do lotniska w Katanii ok. 120 km.

Dobrej klasy hotel, którego zdecydowaną zaletą jest położenie przy pięknej, piaszczystej i szerokiej plaży. Ponadto dzięki bogatym animacjom i przestronnym pokojom, hotel sprawia że jest to idealne miejsce na rodzinne wakacje.lista

Opinie rodziców

2016-08-22 15:36:00, jurekkk

Przemiłe młode animatorki Jula i Ula wywarły na naszej rodzinie bardzo pozytywne wrażenie- dziewczyny wykazały się wprost niespotykanym podejściem, nie tylko do młodszych dzieci ale potrafiły zaangażować w naprawdę pomysłowe zabawy również starszą młodzież (stroniącą często od organizowanych przez tego typu kluby zabaw),a także dorosłych. Dziewczyny wzorowo wywiązywały się także z zadań rezydenta ,co nie powinno umknąć uwadzę przełożonych, z poświęceniem rozwiązując problemy typowe dla włoskiej rzeczywistości. Najlepszą oceną dla dziewczyn są chyba jednak uśmiechy naszych pociech (13 i 19 lat) które zmieniły się w płacz przy rozstaniu z nimi na koniec pobytu:) Jestem pewien ,że praca dziewczyn zapewnia i zapewni wszystkim gościom Conte di Cabrera wymarzone wakacje:)

2016-08-15 23:02:06, anna_

Animatorki Julia i Ula są miłe, same wychodzą z propozycjami zabaw do dzieci, zachęcają je. Poza tym chętnie udzielają informacji i są bardzo pomocne przy załatwianiu spraw w hotelu. Moim zdaniem wykonują większość obowiązków rezydenta, za co powinny otrzymać dodatkowe wynagrodzenie. Zawsze uśmiechnięte, wesołe, opiekuńcze dla dzieci. Dzieci są dopilnowane i nie trzeba się bać oddawać ich pod opiekę Julii i Uli. Odpowiedzialne dziewczyny, rozsądne. Oby takich więcej. Pozdrawiam

2016-08-12 11:45:52, basiaz

Vakacje były wspaniałe i tylko były wspaniałe bo animatorki były niesamowite. Bardzo aktywne są animatorki i świetne są w swoją prace. 11/10 dla nich!

2016-07-11 11:43:39, kaktus723

Pomimo paru minusów jeśli chodzi o hotel, to był najlepszy wyjazd jeśli chodzi o animacje na jakim kiedykolwiek byłem (mój dziesiąty wyjazd letni z animacjami). Animatorki bardzo pomocne, szczególnie jeśli chodzi o porozumiewanie się z personelem. Do tego doszła wspaniała i przyjazna atmosfera oraz wiele rad m. in. w sprawie miast, które warto odwiedzić na Sycylii. Ocena: 6/6 i wyróżnienie :)

2016-07-06 19:33:10, bello55

Krótko mówiąc najlepsze wakacje i najlepsze animatorki !!! Dziewczyny 10/10

2016-07-06 17:40:41, patricia898

Te wakacje były jednymi z najlepszych, a to tylko dzięki świetnie przygotowanym animatorkom bez których były by napewno nudne. Świetna znajomość języków i wiele pomysłów na gry i zabawy. Dziewczyny bardzo miłe i zawsze wesołe. Moźna było z nimi swobodnie porozmawiać i świetnie sie bawić. Sprawiły, że te wakacje były świetne i żal było odjeżdżać!

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.