O Figloklubach


Guitart Central Park

(Hiszpania, Costa Brava)

Standard: 4
Wyżywienie: All inclusive

Sprawdź ceny i terminy

Pełen życia hotel dla wszystkich. Dla rodzin: duży plac zabaw, baseny i animacje (również w języku polskim). Dla szukających nocnego życia – kluby i bary Lloret de Mar. Dla aktywnych – 2 siłownie i kryty basen, a do tego możliwość korzystania z lokalnej oferty sportów wodnych. Dla lubiących zwiedzać – świetna baza wypadowa do eksplorowania Dzikiego Wybrzeża. Zapraszamy!

Kompleks hotelowy położony ok. 600 m do centrum Lloret de Mar (szeroki wybór restauracji, barów i dyskotek). Przy hotelu kafeterie, sklepy i bary. Do lotniska w Geronie ok. 30 km, do lotniska w Barcelonie ok. 90 km.
 lista

Opinie rodziców

2018-08-28 00:33:07, ewa2018

Pochwały należą się Panu Jankowi Domańskiemu - przepraszam za pomyłkę we wcześniejszym komentarzu ;-)

2018-08-28 00:27:06, ewa2018

Fajny hotel - pokoje niezbyt duże, ale miejsca było wystarczająco, smaczne jedzenie, którego było naprawdę sporo (każdy znajdzie coś dla siebie), rewelacyjne baseny, zjeżdżalnie, miła obsługa. Nie ma czasu na nudę, przez cały dzień, do późnego wieczora organizowane są zajęcia, animacje dla gości hotelowych - tych dużych i małych ;-P Animatorzy wypełniają swoje obowiązki na 6+! Szczególne pochwały należą się Panu Jankowi Domalskiemu - uśmiechnięty, życzliwy, pomocny, świetne podejście do dzieci. Potrafi zachęcić i zaangażować do współpracy całe rodziny, w naszym przypadku tak właśnie było, oboje z mężem i 2 dzieci (7 i 3 lat) chętnie braliśmy udział w różnych konkurencjach, zawodach.Nawet udało nam się zdobyć kilka dyplomów i nagród :-P Codziennie wieczorem świetne imprezy dla dzieci, a później też dla dorosłych, każdego dnia coś innego. Jesteśmy bardzo zadowolenia z wczasów, dzieciaki szczęśliwe. Wakacje bardzo udane!!!

2018-07-14 00:34:35, michal1982

Hotel na kiepskim poziomie. Trochę zaniedbany. Najbardziej pozytywną osobą tego hotelu jest animator, Pan Jan Domański. Cały czas uśmiechnięty i zagrażający tym uśmiechem innych. Wielkie dzięki dla tego Pana za spędzony wspólnie czas.

2018-07-06 22:09:25, jaghead

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.