O Figloklubach


Best Cap Salou

(Hiszpania, Costa Dorada)

Standard: 3,5
Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje

Sprawdź ceny i terminy

Bardzo dobry hotel i ze względu na swoje położenie, zaplecze rekreacyjne, wygląd pokoi oraz smaczne wyżywienie. Odpowiednie miejsce zwłaszcza na rodzinny wypoczynek. Niewielka, ale za to z łagodnym zejściem do wody plaża, 2 baseny i brodzik oraz plac zabaw, a w planach na Lato 2017 hotel ma jeszcze wybudowanie parku wodnego – wszystko to stanowi infrastrukturę odpowiednią właśnie dla najmłodszych Gości. Do tego animacje, również w języku polskim. 

W spokojnej części Salou nazywanej Cap Salou, którą cechuje poszarpana linia brzegowa, z małymi zatoczkami „calas”. W okolicy kilka restauracji, puby, sklepy, supermarket. Do centrum Salou ok. 2,5 km. Ok. 150 m od hotelu znajduje się przystanek komunikacji lokalnej i kolejki turystycznej. Do lotniska w Reus ok. 15 km.
 lista

Opinie rodziców

2017-08-23 09:35:45, sicilia

Pozdrowienia dla SUPER TEAM-u z Hotelu Best Cap Salou:) Pani Zuzia i Pan Michał to super animatorzy, dzięki którym pobyt w tym hotelu upłynął nam szczególnie miło. Nie dość że prowadzili super zabawę dla dzieci i dorosłych, to również przekazali nam wiele pożytecznych informacji o okolicy. Pani Zuzia prowadziła świetną poranną gimnastykę i aqua aerobik oraz inne animacje zwłaszcza dla dorosłych, dzięki którym miałam mnóstwo energii na cały dzień. Pan Michał z kolei to super niania dla dzieci :). Nasz syn zachwycony zabawą nie mógł się doczekać kolejnych zajęć i odliczał czas kiedy będzie mógł iść do Figloklubu czy wieczorem na mini disco. A muszę dodać, że nie jest łatwo zadowolić mojego syna ;) Wielkie podziękowania dla Zuzi i Michała za to, że zapewnili mojemu synowi tyle radości i szczęścia. Szczególne pozdrowienia dla SUPER FACETA od Adasia :) Mam nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku :)

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.