O Figloklubach


Playacartaya Spa Hotel

(Hiszpania, Costa de la Luz)

Standard: 4,5
Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje

Sprawdź ceny i terminy

Pięknie położony hotel u ujścia rzeki do oceanu. Bardzo bogata strefa basenowa, różnorodne animacje również w języku polskim (od połowy czerwca do połowy września), świetne wyżywienie i wygodne pokoje. Do tego dopiero co wybudowany park wodny. Naprawdę polecamy!

Wybudowany w 2004 roku hotel położony jest w nadmorskiej dzielnicy miasteczka Cartaya, na terenie parku przyrody Rio Piedras, pośród lasów sosnowych, ok. 1 km od miejscowości El Portil (kawiarnie, puby, restauracje). Do lotniska w Faro ok. 110 km.  Do lotniska w Sewilli ok. 120 km.lista

Opinie rodziców

2017-08-09 14:20:34, 22021975

mieliśmy przyjemność z mężem i synami 12 i 15 lat być na wakacjach w Playa Cartaya w lipcu. hotel duży, ale bardzo przyjemny, jedzenie dobre. cudowne polskie animatorki, uwielbiane przez mam wrażenie wszystkich gości bez względu na narodowość!!! Pani Kasia do której codziennie chodziliśmy (chłopaki również) na streching ( bardzo profesjonalny zresztą ) i na Zumbę, ależ ta dziewczyna tańczy:) uczestniczyliśmy w zabawach zespołowych Jenga, siatkówka, specjalne zajęcia dla nastolatków, łucznictwo, jednym słowem każdy znalazł coś dla siebie. Pani Ela, która prowadziła zajęcia dla młodszych dzieciaków, zawsze miła, cierpliwa i pomocna! widziałam jak dzieciaki pod jej czujnym okiem świetnie się bawią. zatem nie tylko jedzonko, ale i zadbanie o gości było naprawdę doskonałe.

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.