O Figloklubach


Aldemar Amilia Mare

(Grecja, Rodos)

Standard: 5
Wyżywienie: All inclusive

Sprawdź ceny i terminy

Luksusowy hotel dla wymagających, polecany szczególnie rodzinom z dziećmi ze względu na bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne dla dorosłych, a także liczne atrakcje dla dzieci. Malownicze otoczenie, komfortowo urządzone pokoje oraz liczne udogodnienia dla gości zapewnią niezapomniane wakacje.

Komfortowy i elegancki hotel zlokalizowany w miejscowości Kalithea na wschodnim wybrzeżu, ok. 6 km od stolicy wyspy – Rodos. Odległość od lotniska ok. 20 km. Uwaga: cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, którego wprowadzenie zapowiedziano na I kwartał 2018 i którego wysokość szacuje się na 7-10 EUR za osobę za tydzień pobytu. Podatek płatny będzie obowiązkowo w recepcji przed zakwaterowaniem.
 lista

Opinie rodziców

2018-07-08 20:10:17, marek

Paula i Oliwia są to wspaniałe animatorki, otwarte, zawsze uśmiechnięte, pomocne. Sprawiły, iż bardzo dobrze wspominamy czas spędzony w hotelu Aldemar Amilia Mare. Dziewczyny mają świetny kontakt z dziećmi jak i z ich rodzicami. Są to młode, elokwentne i przesympatyczne osoby, które dają z siebie 100 %. Nie wiem skąd biorą tyle energii i uśmiechu. Od rana do wieczora zabawiały i opiekowały się turystami. Gratulujemu Rainbow, że mają takich ptofesjonalnych animatorów. Chociaż byliśmy już wiele razy w hotelach pięciogwiastkowych, to tak miłych,komunikatywnych i inteligentnych animatorów spotkaliśmy pierwszy raz. Dziękujemy - rodzice Marysi i Maciusia

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.