O Figloklubach


Starlight Resort Hotel

(Turcja, Riwiera Turecka)

Standard: 5
Wyżywienie: Ultra All inclusive

Sprawdź ceny i terminy

Luksusowy nowoczesny hotel położony na dużym zadbanym terenie, który polecamy dla szczególnie wymagających Klientów. Największą zaletą hotelu są eleganckie pokoje, niezwykle bogata formuła Ultra All Inclusive oraz bardzo szeroki wybór typów pokoi co pozwoli dopasować ofertę dla każdego Klienta. Część opisanej infrastruktury dostępna w siostrzanym hotelu Sunrise Resort hotel położonym na wspólnym terenie z hotelem Sunrise.

Hotel położony w Kizilagac, na bardzo dużym terenie w zadbanym ogrodzie. Do Manavgat ok. 8 km, do antycznego Side ok. 10 km. Do lotniska w Antalyi ok. 70 km.
 lista

Opinie rodziców

2018-08-21 17:21:13, marekk

PRZEBYWALEM W HOTELU NA POCZATKU LIPCA. ANIMATORKA KLAUDIA NIE POZWALAŁA NAM SIĘ NUDZIĆ.CAŁY CZAS ZACHĘCAŁA NAS DO AKTYWNEGO SPĘDZANIA CZASU NP KAPIELI W PIANIE .STRZELANIA GRY W SIATKOWKW ,AQUA GYM ,ZUMBA Z ŁUKU I TAK AZ DO WIECZORA .NIE MAMY WPRAWDZIE DZIECI ALE NASI ZNAJOMI BYLI ROWNIEZ ZACHWYCENI ADA KTORA W FIGLOKLUBIE UMILALA CZAS ICH POCIECHOM WYMYSLAJAC ROZNE GRY I ZABAWY I MALUJAC TWARZE DZIEWCZYNKOM SUPER POZDRAWIAMY WAS SERDECZNIE DZIEKI ZA BARDZO UDANY POBYT

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.