O Figloklubach


Gran Playa Bella

(Hiszpania, Costa Del Sol)

Standard: 4*
Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje (możliwość dopłaty do All inclusive)

Sprawdź ceny i terminy

Hiszpańskie Costa Del Sol to malownicza kraina, w której nigdy nie brakuje słońca!

Pyszne jedzenie, interesujące zabytki, doskonała aura, piaszczyste plaże i ciepłe wody Morza Śródziemnego to gwarancja udanych wakacji.

I właśnie w takim otoczeniu znajduje się hotel Gran Playa Bella. To fantastyczne miejsce popularne wśród rodzin z dziećmi. Bogata infrastruktura, dobrze wyposażone pokoje, animacje, świetny serwis i różnorodna kuchnia zdobywają uznanie gości hotelowych.

Hotel znajduje się przy pięknej, szerokiej, piaszczystej plaży (ciemny piasek). Położony jest pomiędzy Puerto Banus (Marbella), a Esteponą, ok. 75 km od Malagi. Przystanek niedaleko hotelu, skąd odjeżdżają autobusy do Estepony i Puerto Banus (co ok. 30-40 minut).
lista

Opinie rodziców

2014-09-06 11:57:36, marcin_bydgoszcz

Niech rekomendacją dla Pań z Figlo w hotelu będzie fakt iż moja córka tydzień po powrocie się nie rozpakowała.Powód?Ona wraca do Oli i Pauliny z Figlo.Z czystym sumieniem można nazwać animatorki najlepszymi pod słońcem Figlopaniami.Panie i panowie szefowie należy się podwyżka:)

2014-08-19 09:40:48, ankap_2008

Super dziewczyny!!! Dzięki ich zaangażowaniu dzieci miały naprawdę fajnie zapełniony czas, a rodzice trochę wytchnienia. Poza tym dzięki swojej znajomości hiszpańskiego bardzo pomagały w porozumiewaniu się z obsługą hotelu, która nie mówiła w żadnym innym języku. Animacje na 6+, ogromny atut tego hotelu.

2014-08-05 14:05:45, julia

Jest ekstra! Bardzo fajne animacje. Zabawy na basenie, fajne animatorki. Po prostu super :-) Jakby były, to 10 gwiazdek się należy ;)

2014-07-15 12:18:17, rafal

Super animacje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Panie Paulina i Ola umilają jak mogą pobyt w hotelu. Wspaniałe dni tematyczne dla dzieci. Pomoc w jakichkolwiek sytuacjach z dogadaniem się w języku Hiszpańskim z obsługą hotelu. Moim zdaniem zasługują 10/10.

2013-09-06 17:38:47, marszu

Fantastyczna zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Agnieszka organizowała czas dla dorosłych, zarówno w ciągu dnia jak i wieczorami, spacery po okolicy i do Estepony. Monika wspaniale zabawiała dzieciaki podczas kiedy my sie relaksowaliśmy na leżakach i w basenie. Wieczorami wraz z dziećmi uczestniczyły w mini disco tańcząc i śpiewając z nimi.

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.