O Figloklubach


Porto Ada

(Włochy, Kalabria)

Standard: 4*
Wyżywienie: All inclusive

Kalabria to wspaniały klimat, piękne krajobrazy z bujną, śródziemnomorską roślinnością, stromo opadające ku morzu góry, plaże w skalistych zatokach, malownicze miasteczka...

To wszystko stwarza niepowtarzalną atmosferę dla wszystkich szukających wypoczynku z dala od zatłoczonych, hałaśliwych ośrodków turystycznych.

To tu znajduje się Figloklub w hotelu Porto Ada! Przepiękny, rozległy, położony w bujnym śródziemnomorskim ogrodzie i otoczonym uroczym lasem piniowym, zlokalizowany jest 6 km od miasteczka Pizzo, na malowniczym wybrzeżu pomiędzy Tropeą a Lamezią di Terme. Ośrodek podzielony jest na trzy części: budynek główny, w którym znajduje się recepcja oraz pokoje hotelowe, część rekreacyjna i restauracyjna oraz część rezydencyjna, składająca się z 4 willi zbudowanych w tradycyjnym, włoskim stylu. Ogromne zielone przestrzenie, komfortowe pokoje, bogaty wybór rozrywek, z których znakomita część skierowana jest do dzieci, czyni z tego resortu miejsce idealna dla rodzin. Hotel położony jest przy szerokiej piaszczystej plaży (przejście 350 przez las piniowy należący do hotelu). Hotel zapewnia busa kursującego kilka razy dziennie do centrum Pizzo (za opłatą około 10 EUR w dwie strony). Odległość do lotniska w Lamezia di Terme ok. 20 km (czas transferu około 30 minut).
lista

Opinie rodziców

2012-07-07 20:52:10, monika785

Panie z figloklubu super fajne i synek uwielbiał spędzać z nimi i innymi dzećmi czas. Poza tym moje wieczorynw tym hotelu to koszmar. Muzyka od 21 tak głośno, że po zamknięciu okiennic nie słychać tv nie mówiąc o odpoczynku i spaniu. W dodatku najgorsze kalabryjskie disco. Wszystko także dlatego, że teren hotelu wcale nie jest taki duży a standard hotelu bardzo przeciętny w tym szczególnie monotonna kuchnia jak na włochy a jeżdże co roku. Oczywiście pokój na taki gdzie mniej było słychać tandetną zabawę zmieniono mi dopiero po dzikich awanturach. Nie polecam, no chyba, że macie dzieci, które chodzą spać o 1 nad ranem.

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.