O Figloklubach


Aloe Club Resort

(Wyspy Kanaryjskie, Fuerteventura)

Standard: 3,5*
Wyżywienie: All inclusive

Sprawdź ceny i terminy

To tu turkusowe wody Oceanu Atlantyckiego łączą się ze złocistym wybrzeżem, tworząc tym samym idealne warunki do odpoczynku i do uprawiania sportów wodnych.

Fuerteventura słynie ze swoich pięknych, dziewiczych plaż, ale nie brakuje na niej także innych atrakcji, jak np.  skąpanych w oceanie klifów, rozległych wydm i równin, a także krajobrazu wulkanicznego.
 
Pierwszy zimowy Figloklub na Wyspach Kanaryjskich znajdziecie na Fuerteventura, w hotelu Aloe Club Resort. To świetne miejsce na rodzinne wakacje: położone na obrzeżach kurortu Corralejo, w niewielkiej odległości od szerokich piaszczystych plaż.
 
Hotel położony na obrzeżach kurortu, w jego rezydencjonalnej i spokojnej części. Do centrum Corralejo ok. 1,5 km. - szeroki wybór sklepów, restauracji, barów oraz dyskotek . Najbliższa, niewielka piaszczysto - żwirowa plaża w odległości 600 m. Do pięknych, szerokich piaszczystych plaż na wydmach (Parc Natural Las Dunas de Corralejo) ok. 1,5 km - możliwość dojazdu komunikacją miejską, przystanek autobusowy w odległości 200 od hotelu. Do parku wodnego w Corralejo ok. 1,5 km. Do lotniska w Puerto del Rosario 37 km.
 lista

Opinie rodziców

2012-02-06 19:47:50, julciaikuba

Dzięki wspaniałym animatorom: Emilii i Emilowi i ich wielkiemu zaangażowaniu, nasze dzieci nie wyobrażały sobie chociaż połowy dnia bez Figloklubu. Dzięki temu my rodzice mieliśmy trochę czasu tylko dla siebie. Raz jeszcze serdeczne podziękowania od rodziców i uściski od Julci i Kuby. Fuerteventura 29.01-05.02.2012

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.