O Figloklubach


Otrant

(Czarnogóra, Ulcinj)

Standard: 4*
Wyżywienie: All inclusive

Sprawdź ceny i terminy

HIT LATA 2013, 2014 i 2015! Czarnogóra to małe państwo leżące na południu Europy. Jest to kraj u wybrzeży ciepłego Morza Adriatyckiego. Teren Czarnogóry jest w większości górzysty, ale przyjazny.

Otrant to kompleks który składa się z budynku głównego oraz willi. Kompleks jest położony nad morzem, na samym początku „Velikiej Plaży” Obiekt znajduje się ok. 4,5 km od centrum i Starego Miasta Ulcinj, oferującego liczne atrakcje takie jak bary, restauracje, sklepy, kluby i dyskoteki oraz zabytkową twierdzę - mury Starego Miasta (dojazd taksówką, ok. 6 EUR/w jedną stronę lub sezonowym hotelowym minibusem, ok. 1,5EUR/os). W pobliżu hotelu w okresie najwyższego sezonu działają liczne restauracje, sklepy, bary i kramiki z lokalnymi pamiątkami. Sezonowo pojawia się również mini wesołe miasteczko. Transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 4,5 h.lista

Opinie rodziców

2014-07-11 17:21:16, marianna

Wróciliśmy z Czarnogóry. Słowa uznania dla Animatorów z hotelu Otrant. Wspaniali, kulturalni, pełni energii, świetny kontakt z dziećmi, zaangażowanie. Same pozytywy dla zespołu tych młodych ludzi. Moje dziecko pilnowało godzin spotkań w Figlo, by ani minuty nie spóźnić się. Rewelacyjny klubik i świetni animatorzy.Szóstka z plusem!

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.