O Figloklubach


Alpinus Hotel

(Portugalia, Algarve)

Standard: 4
Wyżywienie: All inclusive

Sprawdź ceny i terminy

Algarve to południowy region Portugalii, do którego co roku przyjeżdżają tysiące turystów. Jest to według wielu opinii najpiękniejsze miejsce na całym portugalskim wybrzeżu – szczególnie ze względu na liczne zatoczki, skały, klify oraz piaszczyste plaże.

To nowoczesny, zaledwie pięcioletni hotel, który jest położony w małej miejscowości wypoczynkowej Acoteias, oddalonej o ok. 8 km od centrum Albufeiry oraz 12 km od ekskluzywnej Vilamoury z pięknym portem jachtowym. W pobliżu market i kilka barów. Niedaleko hotelu znajduje się przystanek autobusowy dowożący do okolicznych miejscowości. Do pięknej piaszczystej plaży Praia de Falesia ok. 1,5 km (zejście na sama plażę schodami).lista

Opinie rodziców

2018-09-05 15:40:35, brombski

Animacje z ciocią Zuzą i wujkiem Pawłem dają gwarancje udanych wakacji. Zarówno Zuzanna jak i Paweł kipią niezliczoną ilością pomysłów. Ich animacje zarówno dla dzieci jaki i dorosłych są niezwykle pomysłowe i ciekawe. Pozdrowienia od Emila i Mai z Łodzi

2018-07-12 18:15:29, magdakalina

Figloklub w hotelu Alpinus to gwarancja udanych wakacji. Animatorzy Pani Zuzanna i Pan Paweł tworzą niesamowity zespół. Świetnie i profesjonalnie przygotowują każde animacje, zarówno te dla dzieci jak i dla dorosłych. Mają świetny kontakt z dziećmi, mnóstwo pomysłów na wspólną zabawę. Dzieci uwielbiają uczestniczyć we wszystkich animacjach prowadzonych przez Panią Zuzannę i Pana Pawła, ciężko opuścić z nimi hotel a każda wycieczka to niekończące się pytanie Czy zdążą animacje? Ocena 5 to zdecydowanie za mało.

2014-08-19 12:15:14, sirpedro

Ocena 5 to za mało. Opieka naszych animatorek jak zwykle profesjonalna. Monika - RESPECT Z panią Moniką znamy się z Hiszpanii i jak zwykle nas nie zawiodła a dzieci mega zadowolone. Nawet pomimo przeciwności losu pani Monika z humorem i pełnym profesjonalizmem wymyślała dzieciakom zabawy i "umilacze czasowe" My mogliśmy spokojnie odpoczywać bo mieliśmy świadomość fachowej opieki. Zdecydowanie polecam animacje i hotel. Do zobaczenia za rok !

2014-06-30 23:33:24, m.laskowska

Monika jest rewelacyjną animatorką. Nasz syn wyjechał zachwycony. Cały czas wspomina ciocię z którą tak miło spędził czas. Moim zdaniem kreatywność i pomysłowość Pani Moniki w wynajdywaniu zajęć dla dzieci nie znała granic. Po raz pierwszy udało mi się odpocząć na wakacjach, mając świadomość,że moje dziecko jest pod profesionalną opieką.

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.