O Figloklubach


Berlin Green Park

(Bułgaria, Złote Piaski)

Standard: 4*
Wyżywienie: All inclusive

Sprawdź ceny i terminy

Hotel z bardzo szeroką ofertą i niespotykanym w Złotych Piaskach serwisem All inclusive na pobliskiej piaszczystej plaży. W  niedalekiej okolicy port jachtowy i promenada z pełnym wyborem restauracji, barów, kawiarni i sklepików.

Hotel położony jest w północnej części Złotych Piasków, na zielonym wzgórzu z którego rozciąga się ładna panorama kurortu. Niedaleko stąd do piaszczystej plaży i portu jachtowego (ok. 300 m. od plaży). Zaciszne położenie daje możliwość pełnego relaksu, a jednocześnie okazję do skorzystania z atrakcji kurortu - przy plaży i promenadzie pełen wybór restauracji, barów, kawiarni i sklepików. Dodatkowym atrybutem hotelu jest dostęp do wydzielonej plaży hotelowej, przy bliźniaczym hotelu Berlin Golden Beach (dla Państwa komfortu oba hotele połączone są kursującym co 0.5 godz. busem).lista

Opinie rodziców

2017-09-15 22:19:25, ewaowczarz

Zgodzę się z opinia, że skala jest za mała. Super animator Pan Adam Grys. Super, super i jeszcze raz super. Zangażowanie, pomysłowość, cierpliwość. Z nami do samego Poznania. Napewno zasługuje na mega premię za pracę.

2017-09-02 12:44:58, wiktoria01

Skala niestety jest zbyt mała by wystarczająco ocenić zaangażowanie dwóch animatorów: Agnieszki i Adama.Byli niesamowicie oddani swojej pracy i widać było że uwielbiają to co robią. Podejście do dzieci niesamowite. Bardzo miło, ciekawie i aktywnie spędzony czas na grach i zabawach, nie wspominając oczywiście o ogromnej dawce dobrego humoru. Gra w siatkówkę (w kółku jak i na siatce), gra w badmintona i UNO z Adamem i Agnieszką było bardzo dobrze spędzony czasem na wakacjach. Nie nudziłam się ani sekundę. Z wielką chęcią zostałabym na dłużej. Serdeczne pozdrowienia dla Agnieszkę i Adama od stałych graczy : Kasi, Arka , Wiktorii (to ja :) ) i Marka .

2017-07-27 13:53:37, inezkasnow

Niestety skala ocen nie przewiduje 6, a zdecydowanie należałaby się Pani Agnieszce i Panu Adamowi!!! Kreatywni, otwarci, ciepli, z podejściem do dzieci, poczuciem humoru i niezwykle wysokim poziomem kultury osobistej. Jeśli Rainbow ma wszędzie animatorów na tym poziomie (lub chociaż większość) to gratuluję doboru załogi! Dziękujemy Pani Agnieszce i Panu Adamowi za czas spędzony z naszymi córkami i przekazujemy pozdrowienia od Weroniki i Matyldy, oraz Paulinki "małej przeszkadzajki" ;)

2016-10-28 20:32:43, arn74

Dziękujemy bardzo Pani Oldze animatorce, która wspaniale i z wielkim zaangażowaniem zajmowała się naszymi dziećmi. Przyczyniła się w dużej mierze do tego iż wakacje były bardzo udane, a dzieci wróciły przeszczęśliwe. Mój synek Igor z łezką w oku wspomina Panią Olgę i twierdzi, że to najlepsza animatorka na świecie

2016-08-16 14:46:29, majeranek

Dziękujemy za świetne animacje pań: Olgi i Kornelii. Natomiast pani Olga: mistrzyni świata w podejściu do dzieci - moje dzieciaki ją pokochały.

2015-08-17 16:25:35, antosia

Nie ma takiej oceny na którą zasłużyli animatorzy a szczególnie nasz "święty" Mikołaj. Z tej strony gorące pozdrowienia od Antosi. A teraz konkrety: animatorzy na 10. Mikołaj który bawił nasze dzieciaczki to rewelacyjny chłopak z super podejściem. Nie ma dziecka które by się nie przekonało do niego. Nasza Antosia w pierwszy dzień troszeczkę się wstydzila i nie chciała bez mamy iść. To była tylko sytuacja przejściowe, dzięki Mikolajowi, który swoim spokojem zachęcił Antosie do suuuuper zabaw przez cały czas wypoczynku. No właśnie, dzięki Mikolajowi rodzice również mogli wypocząć. Każdy dzień animacji mial inna tematykę i tak np. dzień kosmity (oczywiście Mikołaj mimo upalu w stroju kosmity)i podróż statkiem robionym przez dzieci w kosmos. Do tego prace plastyczne z dziećmi, zabawy w basenie i wieczorne disco dla dzieci. Nie wspomnę juz o dniu wolnym naszych Animatorów, który Mikołaj również w części poświęcił naszym dzieciom. ACH NIE MA TAKICH SŁÓW, KTORE WYRAZILYBY NASZE ZADOWOLENIE. DZIEEEEEKUJEMY

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.