O Figloklubach


Marmaris Resort & Deluxe Hotel

(Turcja, Turcja Marmaris)

Standard: 5*
Wyżywienie: Ultra All inclusive

Sprawdź ceny i terminy

Malowniczo położony na dużym terenie hotel z pięknym ogrodem w otoczeniu lasu piniowego. Obiekt  z własną piaszczysto-żwirową plażą z łagodnym zejściem do morza.
 

Malowniczo położony na dużym terenie w pięknym ogrodzie, w otoczeniu lasu piniowego, przy własnej, piaszczysto-żwirkowej plaży z łagodnym zejściem do morza, ok. 5 km od miejscowości Hisaronu ok. 15 km od centrum Marmaris i ok. 15 km od Icmeler. ok. 100 m od hotelu przystanek lokalnych busów którymi można dojechać do Marmaris. Do lotniska w Dalaman ok. 95 km.  Ostatni remont w 2010 roku.lista

Opinie rodziców

2014-07-30 15:51:21, madejskamonika

Cudownie spędzony czas. Opieka pań animatorek ( Karolina i Monika )i ich zaangażowanie w prowadzone zajęcia na wysokim poziomie. Córcia fantastycznie się bawiła i chętnie spędzała czas na wszystkich zajęciach w figloklubie. Pozdrawiam serdecznie!

2014-07-20 23:07:41, wuer1

Byliśmy na urlopie na początku lipca 2014. Nasze dzieci (chłopcy 11 i 9 lat), jak także i my, byliśmy zachwyceni zaangażowaniem jak i opieką nad dziećmi w Figoklubie przez panią Karolinę i Monikę. Ocena na 5+ zasłużona! Pozdrawiamy przy okazji.

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.