O Figloklubach


Jaz Aquamarine

(Egipt, Hurghada)

Standard: 5*
Wyżywienie: All inclusive

Sprawdź ceny i terminy

Duży, nowoczesny i luksusowy hotel z rewelacyjną lokalizacją przy piaszczysto-żwirowej, prywatnej plaży! Dedykowany osobom preferującym aktywny wypoczynek, a także rodzinom z dziećmi.

Imponujący, wybudowany w 2009 r. przestrzenny kompleks hotelowy, położony w południowej części Hurghady, tuż przy prywatnej piaszczysto-żwirkowej plaży (zalecane obuwie ochronne). Centrum kurortu, skupiające rozmaite atrakcje, oddalone jest jedynie kilkanaście minut drogi od hotelu. Do centrum Sakkali - ok. 17 km, lotniska - ok. 13 km.lista

Opinie rodziców

2014-08-03 09:34:35, kejtii

Spędziliśmy dwutygodniowe wakacje w Hotelu JAZ Aquamarine i był to rewelacyjny wybór. Dlaczego?! Bo hotel odkrywał przed nami każdego swoje zakamarki i coraz to nowe baseny, restauracje, czy też bary ;) Można było wypoczywać aktywnie z płetwami, podczas aerobiku i innych zajęć lub po prostu wylegiwać się nad basenem w strefie ciszy i relaksu. Pogoda - bez komentarza! Na koniec to co najlepsze: ludzie! Zarówno załoga hotelu - pozdrowienia dla Ibrahima (animacje), Zakiego (restauracja) i wielu innych ale przede wszystkim fantastyczna i niepowtarzalna Pani Marta - animatorka Figloklubu! Nasze dziewczynki (1,5 i 5) były i są zachwycone i już tęsknią! Jedyna uwaga krytyczna do hotelu - więcej wiary w ludzi i więcej informacji o Figloklubie! Dopiero nasze interwencje trochę to poprawiły - mam nadzieję ;) Pani Marto - dziękujemy!!! 5 z "plusem" pod każdym względem - za pomysły, zaangażowanie i podejście do dzieci!

2014-07-22 11:55:20, kinga

Najlepsza w tym wszystkim animatorka Pani Marta. Prowadziła tak zajęcia, ze dzieci same pilnowały aby ich zaprowadzić. Dodatkowo zajęcia w których w zabawę wplecione elementy nauki. NAPRAWDĘ SUPER ANIMATORKA. SAM HOTEL NA ROZLEGŁYM OBSZARZE. DUŻO BASENÓW, NA PLAŻY DWA PARKI WODNE. Wspaniały wypoczynek.

2014-07-21 07:20:34, kinga

sUPER HOTEL. Ż

2014-07-19 13:15:24, kapiszon980

Bardzo fajny hotel dla dzieci, baseny, zjeżdżalnie dla każdej grupy wiekowej i animacje z naciskiem dla niemców, ale w hotelu jest polska animatorka która prowadzi również zajęcia dla polskich dzieci.Dzieci bardzo chętnie tam chodziły i bawiły się.

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.