O Figloklubach


Royal Park

(Bułgaria, Słoneczny Brzeg)

Standard: 4*
Wyżywienie: All inclusive

Sprawdź ceny i terminy

Duży kompleks hotelowy z rewelacyjną lokalizacją przy samej plaży. Na terenie kompleksu znajduje się Centrum Animacyjne, centrum fitness, aerobik, masaże, bilard, tenis stołowy, rzutki. Na plaży do dyspozycji centrum sportów wodnych.
 

Elegancki, czterogwiazdkowy, powstały w 2005 r. hotel położony na rozległym, zielonym terenie z pięknym ogrodem, bezpośrednio przy piaszczystej plaży w miejscowości Elenite - ok. 8 km od Słonecznego Brzegu (dojazd możliwy busem lub taksówką). Tuż obok imponującego kompleksu hotelowego znajduje się park wodny Atlantis - dla gości hotelowych możliwość bezpłatnego korzystania z atrakcji parku tj. basenów oraz zjeżdżalni (parasole i leżaki oraz bary i restauracje na terenie parku wodnego - płatne dodatkowo). Do urokliwego Nesebaru wpisanego na listę UNESCO - ok. 15 km. Lotnisko w Burgas znajduje się ok. 40 km od hotelu.



lista

Opinie rodziców

2015-08-09 19:51:06, zulka1905

Dziękujemy za cudowne chwile spędzone razem z animatorami Magdą i Mateuszem. Zabawy i animacje z Wami są na wysokim poziomie. Opieka i pomoc w każdej sytuacji i o każdej porze. Jeszcze raz dziękujemy. Czikeny :-)

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.