O Figloklubach


Three Corners Equinox Beach Resort

(Egipt, Marsa Alam)

Standard: 4,5*
Wyżywienie: All inclusive

Sprawdź ceny i terminy

Idealny hotel na rodzinne wakacje - bogaty wybór animacji i sportów, wygodny i różnorodny program All Inclusive oraz fantastyczna lokalizacja przy jednej z najpiękniejszych i najdłuższych plaż w Marsa Alam!

Hotel należy do znanej ze znakomitej jakości usług sieci hotelowej Three Corners. Hotel został kompleksowo wyremontowany w 2014 r. Położony jest tuż przy jednej z najpiękniejszych plaż w rejonie Marsa Alam (w zatoce El Nabaa) - szeroka piaszczysta plaża z łagodnym wejściem do morza oraz molo. Lotnisko w Marsa Alam oddalone jest o ok. 25 km od hotelu.lista

Opinie rodziców

2018-08-06 01:38:12, marika_bascik

Wróciliśmy wczoraj z hotelu The Three Corners Equinox, animatorzy Maciek i Paweł byli super. Każda minuta spędzona z nimi została w naszej pamięci. Byli bardzo mili, zabawni, a zabawa z nimi była wspaniała. Maciek bardzo dobrze tańczy. Mają super podejście do dzieci. Paweł i Maciek to naprawdę energiczni ludzie. Paweł prowadzi super siatkówkę, a bule z Maćkiem to przygoda życia. Paweł pozwala robić sobie warkoczyki co bardzo podobało się dziecią. Ogólnie Paweł i Maciek to wspaniali animatorzy i ludzie. Naprawdę bardzo ich polubiliśmy i napewno będziemy za nimi tęsknić.

2018-08-06 01:31:41, marika_bascik

Wróciliśmy wczoraj z hotelu The Three Corners Equinox, animatorzy Maciek i Paweł byli super. Każda minuta spędzona z nimi została w naszej pamięci. Byli bardzo mili, zabawni, a zabawa z nimi była wspaniała. Maciek bardzo dobrze tańczy. Mają super podejście do dzieci. Paweł i

2015-07-22 18:27:02, basia

Kilka dni temu wróciliśmy z wakacji z Egiptu. Nasz hotel The Three Corners Equinox okazał się wspaniały i w dodatku ze wspaniałymi animatorkami. Alicja - animatorka "dla dorosłych" - jest sympatyczna i pomocna, a prowadzone przez nią animacje (streching, rozciaganie, joga itp) również pierwsza klasy. Druga animatorka Marta również bardzo sympatyczna prowadzi animacje dla dzieci (osobiście nie korzystaliśmy, ale z tego co widzieliśmy także bardzo się starała i interesująco prowadziła zajęcia). Wieczorem, zazwyczaj animatorki organizowały zajęcia i zabawy dla dzieci, ale również i dla nas dorosłych zawsze znalazły czas. Udzielały wszelkich niezbędnych informacji, były bardzo pomocne w wielu sprawach. Naprawdę polecamy hotel i dziękujemy animatorkom za świetną zabawę.

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.