O Figloklubach


Caravel

(Grecja, Zakynthos)

Standard: 4*
Wyżywienie: All inclusive

Sprawdź ceny i terminy

Kompleks składa się z 3 budynków położonych na dość rozległym terenie z ogrodem i dwoma basenami ze słodką wodą i jacuzzi.

Hotel położony jest w Tsilivi, bezpośrednio przy szerokiej i piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza (wyróżnienie Błękitnej Flagi), ok. 500 m od centrum miejscowości, gdzie znajdują się liczne sklepy, tawerny, kawiarnie itp i ok. 5 km od miasta Zakynthos. Transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 50 min. lista

Opinie rodziców

2015-08-02 17:33:21, ewelina_kolo

Hotel Caravel lipiec 2015r. Animatorka Zuzia super dziewczyna. Bardzo miła i serdeczna, świetny kontakt z dziećmi, zawsze pełna pomysłów. Potrafiła umilić dzieciom czas. Moja córka nie mogła się doczekać zajęć z Panią Zuzią.

2015-07-29 18:21:55, mrdanda

Animatorka Zuza sympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Bardzo profesjonalne podejście do dzieci, potrafiła przekonać do siebie wszystkie maluchy. Zawsze miała niemałą gromadkę na swoich zajęciach.

2015-07-23 21:56:33, snejkus13

Wakacje bajka :) Począwszy od hotelu, pokoje bardzo zadbane, basen przy hotelu w miarę duży i blisko barku, drugi basen mniejszy w którym można spędzać czas z dziećmi. Dotarcie do morza zajmuje około 2 minut, woda czysta, dla ludzi lubiących nurkowanie będzie dodatkowym atutem (dużo kolorowych ryb, ośmiornice, kraby). Obsługa hotelowa bez zarzutów, duży plus dla barmanów, bardzo sympatyczni, pozytywnie nastawieni dla gości hotelu. Atrakcji na wyspie nie brakuje jak i w samym ośrodku, które zapewniają przesympatyczne animatorki. Zuzia zajmująca się animacjami dla dzieci codziennie miała sporą grupkę podopiecznych, z którymi spędzała dużo czasu na różnych zabawach, grach. Jak się okazało z dorosłymi również potrafi nawiązać kontakt, miła, pomocna, pełna energii :) Rozrywki dla starszych wczasowiczów także nie brakowało, zajmowała się tym druga animatorka Kinga. Prowadzone przez nią zajęcia w wodzie czy stretching były bardzo dobre. Codzienne mecze siatkówki przyciągało wiele osób, w których sama brała udział. Kinga również jest miłą, pomocną i pozytywną osobą. Rainbow Tours nie ma czego żałować zatrudniając obie dziewczyny :)

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.