O Figloklubach


Lonicera Resort

(Turcja, Riwiera Turecka)

Standard: 4*
Wyżywienie: All inclusive

Sprawdź ceny i terminy

HIT LATA 2015! Dobra oferta dla rodzin z dziećmi ze względu na duży teren hotelu i bardzo szeroki wybór atrakcji. Bogaty program All Inclusive oraz atrakcyjne położenie na plaży sprawiają, że jest to idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek. 

Hotel położony w miejscowości Turkler, na zadbanym terenie o powierzchni ok. 11 ha, bezpośrednio przy piaszczystej, choć niezbyt szerokiej plaży. W pobliżu centrum handlowe, kilka barów, sklepów, restauracji. Szerszy wybór rozrywek w Alanyi ok. 20 km, dogodne połączenie lokalnym transportem. Do lotniska w Antalyi ok. 100 km. Hotel składa się z 9-ciu budynków, goście mogą bez przeszkód przemieszczać się między budynkami i korzystać z dowolnych atrakcji na terenie całego hotelu. Hotel został otwarty w 1990 r., ostatni, częściowy remont przeszedł w 2014 r.lista

Opinie rodziców

2018-08-10 19:08:55, olsza21

Mini Disco oraz kreatywne zabawy w figloklubie, prowadzone przez Olgę i Czarka sprawiły, że nasze dzieci nie chciały wracać do Polski.Z żalem serca się z wami żegnaliśmy, ale mamy nadzieję, że wkrótce znowu się spotkamy. Dziękujemy wam za cudowną opiekę i wspólną zabawę.

2018-07-21 21:33:40, isag

Dziekuje naszym wspaniałym animatorom Olga i Czarek za opiekę nad nasza córka. Dzięki nim i ich zaangażowaniu dzieci pędziły na każde spotkanie w Figloklubie. Zabawy i mile spędzony czas spowodował ze nasza corka popłakała się na dzień przed wyjazdem i prosiła byśmy jeszcze zostali. Dzięki Olga, dzięki Czarek! Życzę powodzenia i mam nadzieje do miłego zobaczenia w jakimś Figloklubie!

2017-08-11 18:03:32, iwonakm

Dziękujemy Pani Monice i Pani Ani za uatrakcyjnienie wakacji. W hotelu z polskimi animatorkami w klubiku dziecięcym byliśmy po raz trzeci, ale dopiero w Lonicerze córka skorzystała z animacji dla dzieci. Team Monika i Ania czy też Ania i Monika, jest bardzo zgrany, entuzjastycznie nastawiony do swojej pracy, obie Panie bardzo się starają, godna podziwu jest ich współpraca. Zajęcia dla dzieci były na tyle atrakcyjne, że córka wolała uczestniczyć w nich, niż szaleć na zjeżdżalniach z tatuniem. pod poniższym linkiem, kryje się recenzja nagrana przez samą zainteresowaną, która ma dopiero 6 lat i nie potrafi jeszcze recenzji napisać. https://www.youtube.com/watch?v=i_YRNn5mZgo&feature=em-share_video_user Prośba do osób decyzyjnych, organizujcie Figloklub w Lonicerze również w przyszłych latach, bo atrakcje jakie zapewnia hotel + polskie animacje dla dzieci, gwarantują prawdziwy odpoczynek dla rodziców :)

2017-07-29 20:45:19, lauri10000

Podczas tego rocznych wakacji skorzystałam z animacji dla dzieci z animatorką Panią Moniką. Ta Pani nauczyła mnie, że wszystko jest możliwe. Monika jest pozytywną, naładowaną energią i pełną pomysłów osobą. Pani Monika ma koleżnakę Panią Anię ona prowadzi animacje dla dorosłych. Tak się zżyłam z animatorkami, że na koniec się popłakałam i nie chciałam wyjechać z hotelu.

2017-07-21 20:31:36, grzes2277

To już kolejne nasze wakacje z Figlo klubem Rainbow i kolejny raz mogę stwierdzić ż to rewelacyjny pomysł zorganizowania czasu wolnego dla dzieci. Potwierdzeniem tego jest nasza córka która z radością biegła co dzień na zajęcia do figloklubu. Szczególne podziękowania należą się animatorkom pani Monice za wkład w opiekę i urozmaicanie zajęć tak by dzieci się nie nudziły i zawsze chętnie chodziły na zajęcia oraz pani Ani za rewelacyjne prowadzenie Mini Disco.Naszej córce tak się podobało że nie chciała wracać do Polski.

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.