O Figloklubach


Woxxie

(Turcja, Turcja Egejska)

Standard: 4*
Wyżywienie: All inclusive

Sprawdź ceny i terminy

Hotel położony jest w spokojnej okolicy ok. 200 m od ładnej, choć niezbyt szerokiej, piaszczysto-żwirowej, prywatnej plaży z łagodnym zejściem do morza. Przy plaży znajduje się platforma z leżakami i parasolami. 

Hotel oddalony jest o ok. 5 km od miejscowości Turgutreis z pięknym portem oraz szerokim wyborem barów, restauracji oraz dyskotek. Ok. 25 km od tętniącego życiem Bodrum oraz ok. 50 km od lotniska Bodrum-Milas. Przed hotelem znajduje się przystanek lokalnego autobusu. Hotel wybudowany został w 1994 roku. Ostatni remont przeszedł w 2014 roku, który objął pokoje, lobby, restaurację, część basenową oraz infrastrukturę na plaży.lista

Opinie rodziców

2015-09-08 09:59:02, domlan

Serdeczne podziękowania dla Gosi i Dominika za wspaniałe, profesjonalne animacje, dużą kreatywność i wesołe, optymistyczne usposobienie. Z takimi animatorami urlopy zawsze są udane, zwłaszcza widziane z perspektywy naszych zachwyconych dzieci.

2015-09-07 15:58:53, k_molenda

Wróciliśmy z wakacji zadowoleni w 100% :D W imieniu całej rodzinki chciałbym podziękować Dominikowi i Gosi za wspólnie spędzony czas! Na długo w pamięci zostaną nam zabawy i animacje prowadzone przez Was - od mini disco dla dzieci po aerobik, mecz piłki wodnej i zabawę w basenie ;) Najlepsi animatorzy jakich spotkaliśmy!

2015-08-21 08:00:03, joannan

Jako przedstawiciel dość licznej grupy chciałam bardzo podziękować Gosi i Dominikowi za czas poświęcony naszym dzieciakom. Skradliście ich serca a nam daliście chwile wytchnienia :) Dziękujemy najlepszym animatorom ever :)

2015-08-03 17:38:51, ekler

Dziękujemy za wspaniałe chwile spędzone razem z animatorami Figlo Klubu, Gosią i Dominikiem jesteście cudowni! Zabawy i animacje z Wami są na wysokim poziomie, opieka czy pomoc w każdej sytuacji też rewelacja! Miło spędzone cudowne chwile w pięknym miejscu i jeszcze lepszym towarzystwie! Pozdrowienia od Martynki, Danusi i Grzegorza dziękujemy Wam bardzo!!!!

2015-07-06 09:13:04, narxes

Chciałbym podziękować Dominikowi i Gosi za wspólne spędzone chwile w Woxxie. Serdeczne pozdrowienia od Oli, która na długo zapamięta chwile spędzone z Wami. Profesjonalizm, zaangażowanie i duuużo uśmiechu - dziękujemy :)

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.