O Figloklubach


Ville Otrant

(Czarnogóra, )

Standard: 3*
Wyżywienie: All inclusive

Sprawdź ceny i terminy

HIT LATA 2014 i 2015! Kompleks OTRANT składający się z budynku głównego oraz Villi Otrant, położony przy morzu, na samym początku malowniczej, szerokiej piaszczystej „Velikiej Plaży” o długości około 14 km , jednej z głównych atrakcji Ulcinja.

Obiekt znajduje się ok. 4,5 km od centrum i Starego Miasta Ulcinj, oferującego liczne atrakcje takie jak bary, restauracje, sklepy, kluby i dyskoteki oraz zabytkową twierdzę - mury Starego Miasta. Transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 1 godz 30 min (z Podgoricy), pozostałe transfery z lotniska w Dubrovniku, ok. 4,5 godz.



lista

Opinie rodziców

2018-08-14 23:03:30, kati_kriss

Wspaniałe wakacje. Wielkie podziękowanie dla animatorek - Pani Kasi oraz Pani Oli za zaangażowanie, uprzejmość, troskę, za poświęcony czas. Przygotowane przez animatorki "polskie wieczory" integrowały polskich turystów, były pełne śmiechu i zabawy. Obie panie prezentowały wysoką kulturę osobistą i zapewniały rozrywki zarówno dla dzieci jak i dorosłych na bardzo wysokim poziomie.

2018-07-02 16:57:53, agatu5

Cudowny czas spędzony w Ville Otrant. Pragniemy pochwalić cudowne dziewczyny animatorki Olę i Kasię.bardzo profesjonalnie wypełniały czas wczasowiczom,miło integrowały wszystkich i wspołpracowały z francuskmi animatorami.Zawsze uśmiechnięte,inteligętne miłe dziewczyny .Bardzo dziekujemy i zyczymy sukcesów .

2015-08-24 19:53:02, marco

Bardzo fajne wakacje, bylismy duza grupa w hotelu[obsluga hotelu bardzo mila]. Wolny czas umilala nam SUPER grupa animatorow. Polecamy

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.