O Figloklubach


Mitsis Family Village

(Grecja, Kos)

Standard: 4
Wyżywienie: All inclusive

Sprawdź ceny i terminy

Hotel stanowiący część rozbudowanego kompleksu sieci Mitsis, położonego tarasowo na wzgórzu oddalonym ok. 5 km od centrum Kardameny ze sklepami, tawernami i bogatym życiem nocnym. Hotel posiada żwirowo-piaszczystą plażę (dojście ok 300 m przez teren kompleksu Mitsis, częściowo po schodach).

Hotel należący do znanej z wysokiego standardu sieci Mitsis. Malownicza panorama Morza Egejskiego oraz rewelacyjne animacje i bogata infrastruktura dostarczą każdemu mnóstwa prawdziwie wakacyjnych wrażeń. Polecamy osobom aktywnym i rodzinom z dziećmi.lista

Opinie rodziców

2018-07-01 19:47:56, michal_g

Dzisiaj wróciliśmy z Kos z hotelu Mitsis Summer Palace. Nasz 5-letni syn Marcel regularnie brał udział w zajęciach w figloklubie Mitsis Family Villege i za każdym razem nie mógł się doczekać tam kolejnej wizyty. Panie Agnieszka, Antonina i Karolina to wspaniałe dziewczyny które sprawiły że nasz syn czuł się w Figloklubie wniebowzięty, codziennie do pokoju dostawał pamiątki, nagrody oraz prace które wykonywał, uczył się tańczyć co było niesamowitym przeżyciem dla nas gdy wieczorem prezentował się w amfiteatrze. Dziękujemy dziewczyny i pozdrawiamy serdecznie!!! Marcel, Karol, Ewelina i Michał.

2017-07-23 00:33:27, adanow

Ocena nie może być inna jak 5*. Dziewczyny: Karolina, Karolina i Stella stanęły na wysokości zadania. A potwierdzeniem ich profesjonalizmu jest moja 8-letnia córeczka...przez dwa tygodnie z chęcią uczęszczała na zajęcia w figloklubie...i to jest rekomendacja. Dla starszej części też znalazły się różne atrakcje wodne, dart , joga, stretching organizowane na terenie hotelu, mimo że dziewczyny nie miały żadnego wsparcia ze strony hotelu. Mały pstryczek też w stroną firmy Rainbow...może na przyszłość wyposażycie figlokluby w gifty dla dzieciaków.....wstydem jest pobieranie 5 euro za maskotkę. Dzieciaki cieszą się z każdej niespodzianki otrzymanej z tak renomowanej firmy, to wizytówka biura podróży a tym samym dbacie o przyszłych klientów, którymi zapewne będą w przyszłości. Na zakończenie gorące pozdrowienia dla dziewczyn K K S, tak trzymać....byłyście naprawdę świetne.

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.