O Figloklubach


Elios Holidays Hotel

(Grecja, Skopelos)

Standard: 3
Wyżywienie: All inclusive light

Sprawdź ceny i terminy

Hotel położony jest w Neo Klima, na zachodnim wybrzeżu wyspy Skopelos. Neo Klima to jedna z atrakcyjniejszych lokalizacji na wyspie, ze względu na bliskość jednej z najpiękniejszej plaży - Hovolo. Oddalona ok. 7 km od miasteczka Glossa, drugiego co do wielkości na wyspie oraz ok. 14 km od stolicy wyspy, miasta Skopelos.

Obiekt oddalony jest o ok. 450 m od piaszczysto-kamienistej plaży. Neo Klima usytuowana niedaleko jednej z najładniejszych plaż na wyspie - Hovolo. Rodziny z dziećmi znajdą tu spokój i dużo zieleni. Naszym milusińskim gorąco polecamy ciekawe zajęcia w Figloklubie!lista

Opinie rodziców

2017-08-08 22:25:06, agnieszka_bak

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się nią dzieli …” to właśnie robiła nasza kochana Pani Aleksandra Mazur –animatorka naszych kochanych pociech. Dzięki Niej nasze wakacje i odpoczynek były cudowniejsze ,bo dzieci chętnie chodziły na zabawy z Nią .Wracały całe roześmiane i z niecierpliwością czekały na następne spotkanie. Pozdrawiamy i mamy nadzieję ,że jeszcze nie raz się spotkamy .

2016-07-24 09:24:52, kiecio

Super,super,super.Córka mega szczęśliwa. Rodzice też. Panie Animatorki zawsze uśmiechnięte. Wakacje udane w dużej mierze dzięki animacją. Bardzo chętnie pojedziemy na następne wakacje tam gdzie będą nasze Kochane Animatorki.

MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania

Podaj nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować

Pamiętaj mnie

Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.