Przewodnik po portalu

Witajcie Figloklubowicze!

Portal Figlokluby.pl powstał z myślą o wszystkich Rodzinach, które mają w planach lub właśnie wróciły z wakacji z Figloklubem Rainbow.

Znajdziecie tutaj informacje o aktualnej ofercie Figloklubów Rainbow: opisy hoteli, oceny klubów i mnóstwo kolorowych zdjęć. Poznacie też Animatorów, którzy organizują zabawy w naszych Figloklubach!

Zapraszamy do nawiązywania znajomości z osobami, które spotkacie na wakacjach, jeszcze przed wyjazdem, aby po powrocie dzielić się wspaniałymi wspomnieniami i kontaktować z poznanymi Figloklubowiczami, małymi i dużymi.

 

Od czego zacząć?

Załóżcie Profil Rodzince!
Wybierzcie jedną osobę dorosłą, która zarejestruje Rodzinkę w portalu. Wejdźcie do Strefy Użytkownika, uzupełnijcie Profil i status wakacyjny Waszej Rodzinki, dodajcie zdjęcia i… zobaczcie, kto jest w Waszej FigloGrupie!

Dziękujemy za rejestrację w serwisie Figlokluby.pl!
Infomacje potrzebne do zakończenia tego procesu zostały przesłane na podany adres e-mail. Prosimy się z nimi zapoznać oraz zapraszamy do wspólnej zabawy.

Co znajdziemy w portalu?

Strefa Dziecka

Strefa Dziecka to rozrywkowe miejsce dla naszych młodszych Figloklubowiczów. Dzieciaki znajdą w niej kolorowanki, konkursy i gry oraz … Figloklubową piosenkę, która z powodzeniem przywoła piekne wakacyjne wspomnienia.

O Figloklubach
W tej zakładce znajdziecie informację, czym są Figlokluby i które hotele znajdują się w naszej aktualnej ofercie. Po kliknięciu w wybrany Figloklub, będziecie mógli dowiedzieć się więcej o hotelu, przeczytać opinie Figloklubowiczów i dodać swoje własne.

Galeria
Zdjęcia utrwalają przyjemne wakacyjne chwile i wspólne wspomnienia. Galeria powstała, aby umożliwić Wam dzielenie się wspomnieniami, ocenianie i komentowanie najlepszych zdjęć  Figloklubowiczów. Znajdziecie tutaj również zdjęcia z Figloklubów oraz zdjęcia Animatorów smiley

Animatorzy
Jesteście ciekawi, kto przygotuje dla Was wakacyjne animacje w Figloklubie? W zakładce Animatorzy prezentujemy Załogę Małpki Figlo, która w tym sezonie zaprasza do zabawy dzieciaki i rodziców. Zobaczcie, kogo spotkacie w Figloklubie!

Blog
Dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o idei Figloklubów, o szkoleniach Animatorów i życiu Figloklubów, przygotowaliśmy FigloBloga. Autorką jest Założycielka Figloklubów – Emilia Bratkowska. Zapraszamy do lektury i komentowania postów.

Strefa Podróżnika
To miejsce dla Twojej Rodzinki . Przedstawcie się, pokażcie swoje buzie przed wyjazdem, a po powrocie dodajcie zdjęcia i filmy do własnej galerii. Zmieniając status wakacyjny możecie dołączyć do kolejnych grup i poznać nowych Figloklubowiczów. Tutaj macie również dostęp do wewnętrznej poczty portalu Figlokluby.pl.

Forum
Jeśli gorące dyskusje na gorące wakacyjne tematy – to tylko na Forum. To miejsce na Wasze opinie, wymianę informacji i wakacyjne rozmowy.

 

FAQ

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

1. Jak zarejestrować się w portalu?
Kliknij przycisk "Załóż konto", który znajduje się w górnym prawym rogu strony głównej portalu. Zostaniesz poproszony o podanie Loginu, hasła, adresu e-mail oraz innych informacji, niezbędnych do korzystania z portalu. Pamiętaj, że Login to Twoja wizytówka w portalu, zastanów się dobrze, jak chcesz być nazywany przez innych użytkowników!
Po zakończeniu rejestracji zostaniesz przeniesiony na stronę Twojego profilu. Możesz w nim m.in. uzupełnić informacje na temat swojej Rodzinki oraz korzystać z poczty wewnętrznej.

2. Zapomniałem hasła
Jeśli zapomnieliście hasła do swojego profilu w portalu Figlokluby.pl, wystarczy kliknąć w formularzu logowania zakładkę "Prześlij nowe hasło" i podać adres e-mail, jakiego użyliście podczas rejestracji. Na podany adres mailowy zostanie wysłane nowe hasło, przy użyciu którego można zalogować się na portalu.

3. Jak dodać opinię o Figloklubie?
Aby dodać opinię o wybranym Figloklubie, wystarczy w zakładce O Figloklubach wybrać swój hotel, a następnie kliknąć "Dodaj opinię". W tym samym oknie, poniżej, znajdziecie Formularz, w którym należy umieścić opinię. Aby ją zapisać, kliknij "Zachowaj".