Rejestracja

Dane do logowania


Dane osobowe

Status podróży

Zachęcamy do wyboru terminu swojego wyjazdu - dzięki temu łatwo odnajdziesz znajomych z wakacji!

Deklaracje

Jestem zainteresowany otrzymywaniem newslettera informującego o nowościach na portalu, pod podany przeze mnie adres mailowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowych od Administratora Portalu, tj. Rainbow Tours S.A.. Administrator informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych, w celach związanych z zakresem funkcjonowania Portalu FigloKluby.pl, w systemach informatycznych i innych zbiorach danych statystycznych i marketingowych, przez Administratora Portalu, tj. Rainbow Tours S.A., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r. (DzU z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem Portalu FigloKluby.pl oraz akceptuję jego postanowienia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z oświadczeniami zaznaczonymi powyżej.
ZAPISZZałóż konto swojej Rodzince!

  • zobaczcie z kim spędzicie wakacje
  • dzielcie się zdjęciami i wspomnieniami
  • oceniajcie aktywność Figloklubów
  • umawiajcie się na kolejne wakacje z Figloklubem