Społeczność

Marta Sikora

Na portalu od: 2016-06-10 16:36:04
Ostatnio online: 2018-06-13 22:03:12

O mnie:

Witam Państwa serdecznie!
 
Jestem Marta, mam przyjemność być animatorką w sezonie 2018 na greckiej wyspie Tasos, gdzie wspólnie będziemy się zachwycać jej malowniczym krajobrazem. Będę prowadziła dla Państwa zajęcia rekreacyjne i sportowe takie jak siatkówka, aqua-aerobic, piłka wodna i stretching. Razem będziemy dbać o pozytywną energię dla ciała, pogodę ducha i świetną zabawę. Ponadto poprowadzę zajęcia dla Państwa dzieci w naszym Figloklubie, gdzie wspólnie będziemy prowokować kreatywność do wybuchu, poprawimy gibkość ciała i fantazję, podczas różnorodnych gier, zabaw oraz zajęć plastycznych.
Mam doświadczenie w pracy z dziećmi. W zeszłym sezonie byłam animatorką na półwyspie Chalkidiki, natomiast w roku 2016 na wyspie Skopelos, organizowałam również imprezy dla dzieci w kinie Meduza w Opolu. Jestem absolwentką studiów na kierunku edukacja artystyczna. Przez wiele lat byłam także zawodniczką opolskiego klubu siatkarskiego, brałam udział w rozgrywkach drugoligowych. Moje życie związane jest ze sportem oraz sztuką w szerokim pojęciu. Połączenie moich zainteresowań i wszystkie zebrane przeze mnie doświadczenia współgrają tak, aby urodzony z nich potencjał jak najlepiej wykorzystać do czasu spędzanego właśnie z Państwem.
 
Jestem przekonana, że z mnóstwem energii oraz z radosnym uśmiechem spędzimy razem fantastyczne wakacje na bajecznym Tasos. Do zobaczenia!

wyślij wiadomość PW


Aktywności użytkownika

  • 1

Status podróży
Użytkownik nie wprowadził statusu

Galerie użytkownika

brak galerii...